Sepetim ( 0 )
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Hakkımızda

MEGA, 1987 yılında kurularak yirmi yıllık deneyimi ile kalite kontrol ve malzeme test ekipmanları konusunda Türkiye'nin en önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

İlk günkü heyecan ve amatör hevesi yitirmeden, profesyonel olmanın gereklerini yerine getiren MEGA, uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerinin karmaşık sorunlarını çözerek övgülerini duymanın haklı gururunu yaşamaktadır.


Ne için MEGA?

Kalite kontrol ve malzeme testlerine yönelik sorunların en iyi çözümünü, MEGA en uygun koşullarda sunar. MEGA'nın önerdiği ve Dünya'nın en önemli üreticilerinin yapımı olan makine, ekipman veya donanımları kullanarak ürüne ve malzemeye yönelik her türlü test ve ölçüm yapılabilir.


Neden MEGA?

Tek amacı gülümseyen müşteri kazanmak olan MEGA elemanları yıllardır bir arada çalışan ve konularında uzmanlaşmış kişilerdir. Her zaman en iyi çözümü öneren ve müşterilerini satış sonrası desteği ile yalnız bırakmayan MEGA her zaman ulaşılabilir konumdadır.


MEGA Kalitesi

Kalitenin bir kültür olduğuna inanan MEGA, sahip olduğu ISO 9001 belgesi ile kaliteli ürün ve kaliteli hizmeti bir arada ve izlenebilir bir sistemde sunarak kendi sektöründe ISO 9001:2000 Kalite Güvence Yeterlilik belgesini ilk alan firma olmanın gururunu taşımaktadır.

Müşteri Hizmetleri « Mega Teknik Market - Elcometer - Mahr - MEGA Danışmanlık, Temsilcilik Dış Ticaret A.Ş.
© Tüm Hakları Saklıdır
info@megateknikmarket.com
Yazılım Click® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.