Telefon
WhatsApp

Mega Danışmanlık, Temsilcilik Dış Ticaret A.Ş.

Hakkımızda

Mega Danışmanlık, Temsilcilik Dış Ticaret A.Ş., 1987 yılında kurularak yirmi yıllık deneyimi ile kalite kontrol ve malzeme test ekipmanları konusunda Türkiye'nin en önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

İlk günkü heyecan ve amatör hevesi yitirmeden, profesyonel olmanın gereklerini yerine getiren Mega Danışmanlık, Temsilcilik Dış Ticaret A.Ş., uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerinin karmaşık sorunlarını çözerek övgülerini duymanın haklı gururunu yaşamaktadır.


Ne için MEGA?

Kalite kontrol ve malzeme testlerine yönelik sorunların en iyi çözümünü, Mega Danışmanlık, Temsilcilik Dış Ticaret A.Ş. en uygun koşullarda sunar. Mega Danışmanlık, Temsilcilik Dış Ticaret A.Ş.'nın önerdiği ve Dünya'nın en önemli üreticilerinin yapımı olan makine, ekipman veya donanımları kullanarak ürüne ve malzemeye yönelik her türlü test ve ölçüm yapılabilir.


Neden MEGA?

Tek amacı gülümseyen müşteri kazanmak olan Mega Danışmanlık, Temsilcilik Dış Ticaret A.Ş. elemanları yıllardır bir arada çalışan ve konularında uzmanlaşmış kişilerdir. Her zaman en iyi çözümü öneren ve müşterilerini satış sonrası desteği ile yalnız bırakmayan Mega Danışmanlık, Temsilcilik Dış Ticaret A.Ş. her zaman ulaşılabilir konumdadır.


MEGA Kalitesi

Kalitenin bir kültür olduğuna inanan Mega Danışmanlık, Temsilcilik Dış Ticaret A.Ş., sahip olduğu ISO 9001 belgesi ile kaliteli ürün ve kaliteli hizmeti bir arada ve izlenebilir bir sistemde sunarak kendi sektöründe ISO 9001:2000 Kalite Güvence Yeterlilik belgesini ilk alan firma olmanın gururunu taşımaktadır.

Hakkımızda